
Oud Hillegom vertelt
AlgemeenTijdens de tweede bijeenkomst van ‘Oud Hillegom vertelt’ staat de geschiedenis van het pand aan de Hoofdstraat 180 centraal. Herman Spilker en Heidi Jonkman van Stichting Vrienden van Oud Hillegom verzorgen op woensdagochtend 1 juli een presentatie over het voormalige winkelpand van Tastevin Koppers en het woonhuis daarachter, die eerder dit jaar zijn gesloopt.
De Werkgroep Archeologie van Vrienden van Oud Hillegom heeft na de sloop opgravingen uitgevoerd op het terrein.
Tijdens de bijeenkomst gaan Spilker en Jonkman in op de historische achtergronden van de gebouwen. Ook worden beelden van de archeologische werkzaamheden getoond.
Daarnaast krijgen bezoekers de gelegenheid om de gevonden voorwerpen van dichtbij te bekijken.
De bijeenkomst vindt plaats in de Holkamer van Kwekerij Veelzorg aan de Stationsweg 131 in Hillegom. De inloop begint om 10.00 uur en de presentatie start om 10.30 uur.
Deelname is gratis. Vooraf aanmelden is niet nodig. Wel geldt dat het aantal plaatsen beperkt is. Vol is vol.

















